ORCID iD iconhttps://orcid.org/0000-0001-5448-1100
menusearch
abdolhamiddelshad.ir

آرشیو اخبار صفحه دو

مقاله رهبری آموزش های علمی-کاربردی (چاپ در دانشنامه) مقاله رهبری آموزش های علمی-کاربردی (چاپ در دانشنامه) مقاله رهبری آموزش های علمی-کاربردی تالیف دکتر عبدالحمید دلشاد در دانشنامه علمی-کاربردی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به چاپ رسید. یکشنبه بیست و نهم فروردین ۰۰ ✅ معلمی دلسوز و ماندگار ✅ معلمی دلسوز و ماندگار ✅ *وحدت اجتماعی؛ تنها برنامه تحقق یافته اهداف چشم انداز آمایش استان هرمزگان است / غرب هرمزگان نقش بی بدیل این پایلوت است.* شنبه چهارم مرداد ۹۹ شورای شهر بندرلنگه پاکت سوم را هم گشود!!! شورای شهر بندرلنگه پاکت سوم را هم گشود!!! آقای رئیس!! برو سه پاکت آماده کن، بذار تو گاوصندوق برای رئیس بعدی!!! شما متاسفانه همه فرصت ها را از دست دادی!!

◙ نتیجه گیری: براساس پیمایش علمی از توفیقات شورای شهر بندرلنگه و مطالعه میدانی و...  بنظر می‌رسد شورای شهر بندرلنگه، *پاکت سوم* را شتابزده باز کرده است!!! *به پایان می‌رسد این دفتر، ولی خوشحال نباشید، حکایت همچنان باقی است!!
جمعه بیست و هفتم تیر ۹۹
تحلیل پیچیدگی نگرانی های جهانی کروناویروس از دیدگاه نظریه آشوب(دکتر عبدالحمید دلشاد) تحلیل پیچیدگی نگرانی های جهانی کروناویروس از دیدگاه نظریه آشوب(دکتر عبدالحمید دلشاد) براساس نظریه آبراهام مازلو، نیازهای فیزولوژیکی در بالاترین سطح از نیازهای انسان قرار دارد. بیماری واگیر کروناویروس، آشوبی در جامعه جهانی پدیدار نمود که در روابط فردی و اجتماعی تا اقتصاد جهانی را بار دیگر پس از شیوع بیماری سارس، در برگرفت.
با وجود این سطح از تاثیرات بر جان انسانها که میلیونها نفر را مبتلا به این ویروس نموده، از ابتدای شیوع این ویروس، قدرت های جهانی از فرصت های پیش رو غافل نماندند. کشورهایی که این ویروس را بر پایه باورهای اعتقادی در صدد مقابله با آن شدند و از طرفی کشورهایی که کروناویروس را "فرصت قرن" برای تغییرات سیاسی و اقتصادی در مدیریت بحران به آن توجه داشتند.
هدف اصلی این مقاله، تحلیل تاثیرات اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و سازمانی این ویروس با استفاده از روش توصیفی-تحلیلی و نظریه آشوب در مدیریت بحران است.
نتایج این تحلیل، پارادایم جدیدی از تغییر در روش های معمول زندگی (خلق عادی جدید) در پساکرونا در ادبیات و پژوهش را نشان می‌دهد.
جمعه دوم خرداد ۹۹
ارزیابی توفیقات و عملکرد شورای اسلامی شهر بندرلنگه ارزیابی توفیقات و عملکرد شورای اسلامی شهر بندرلنگه ارزیابی توفیقات و عملکرد شورای اسلامی شهر بندرلنگه از دیدگاه شهروندان بندرلنگه. دوشنبه بیست و دوم اردیبهشت ۹۹